loader image
Geležinkelio g. 3, Vilnius 02100, Lietuva
I–V: 8.00–20.00, VI: 10.00–17.00

Įtempiamų lubų katalogas

Žvaigždėtas dangus
Žvaigždėtas dangus
Kaina nuo 25 / kv. m

Suteikia galimybę grožėtis kosmoso vaizdais neišeinant iš namų. Žvaigždėto dangaus imitacija leidžia pasinerti į nuostabią atmosferą, pajusti vienybę su kosmosu.

Šviečiančios lubos
Šviečiančios lubos
Kaina nuo 20 / kv. m

Tai lubos ir apšvietimo prietaisas. Išjungus apšvietimą tai – baltas matinis paviršius, o įjungus – pripildo kambarį ryškia ir tuo pačiu metu švelnia šviesa.

Kraab sistema
Kraab sistema
Kaina nuo 12 / kv. m

Suteikia galimybę įrengti lubas taip, kad drobė prisiglaustų tiesiai prie sienos be matomos dekoratyvinės maskuojančios juostos. Tinka praktiškai bet kuriam paviršiui.

Kontūrinės lubos
Kontūrinės lubos
Kaina nuo 15 / kv. m

Tai tiesiog gražu ir įdomu. Įjungę šviesą jus pamatysite, kaip užsidega už lubų paslėptas apšvietimas, suteikdamas jūsų patalpai netikėtą aspektą

Mes rūpinamės produkcijos kokybe ir aplinkos apsauga

Visos medžiagos ir komplektuojamosios dalys, kurias mes naudojame įtempiamų lubų gamyboje, turi atitikties sertifikatą bei sanitarinę ir epidemiologinę išvadą, tai suteikia mums galimybę montuoti lubas tiek gyvenamosiose patalpose, tiek ir viešosiose erdvėse.

Nemokami matavimai ir tikslus kainos apskaičiavimas atvykus į objektą jau šiandien

Pakvieskite meistrą jums patogiu laiku. Mes padėsime išsirinkti medžiagas ir komplektuojamąsias dalis, atsižvelgsime į jūsų poreikius ir patalpų parametrus. Apskaičiuosime tikslią įtempiamų lubų iki rakto kainą.

    Paspausdami mygtuką „Užsisakyti nemokamus matavimus“, jūs sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys

    Meistras pristatys visus lubų bei komplektuojamųjų dalių katalogus, padės išsirinkti. Pasikonsultuokite neišeidami iš namų.
    Tikslus kainos apskaičiavimas iškvietimo dieną atsižvelgiant į nuolaidą. Skaičiavimo reikmėms meistras turi specialią programą savo nešiojamajame kompiuteryje.