loader image
Geležinkelio g. 3, Vilnius 02100, Lietuva
I–V: 8.00–20.00, VI: 10.00–17.00

Įtempiamų lubų katalogas

Descor-Premium (Vokietija)
Descor-Premium (Vokietija)
Kaina nuo 15 / kv. m

Įtempiamų lubų audinys pagamintas iš Trevira CS pluošto, kuris dėl savo molekulinės struktūros yra nedegi, ugniai atspari medžiaga.

Clipso (Prancūzija)
Clipso (Prancūzija)
Kaina nuo 15 / kv. m

Tai idealus partneris projektuojant erdvę, pritaikytą jūsų individualumui. Audinių universalumas suteikia galimybę adaptuoti juos kuriant bet kokį stilių.

MSD-Premium (Kinija)
MSD-Premium (Kinija)
Kaina nuo 15 / kv. m

Plėvelės gamintojas, gamina kokybišką produkciją, naudodamas modernią įrangą. Kokybę ir ekologiškumą patvirtina atitikties sertifikatai.

Mes rūpinamės produkcijos kokybe ir aplinkos apsauga

Visos medžiagos ir komplektuojamosios dalys, kurias mes naudojame įtempiamų lubų gamyboje, turi atitikties sertifikatą bei sanitarinę ir epidemiologinę išvadą, tai suteikia mums galimybę montuoti lubas tiek gyvenamosiose patalpose, tiek ir viešosiose erdvėse.

Nemokami matavimai ir tikslus kainos apskaičiavimas atvykus į objektą jau šiandien

Pakvieskite meistrą jums patogiu laiku. Mes padėsime išsirinkti medžiagas ir komplektuojamąsias dalis, atsižvelgsime į jūsų poreikius ir patalpų parametrus. Apskaičiuosime tikslią įtempiamų lubų iki rakto kainą.

    Paspausdami mygtuką „Užsisakyti nemokamus matavimus“, jūs sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys

    Meistras pristatys visus lubų bei komplektuojamųjų dalių katalogus, padės išsirinkti. Pasikonsultuokite neišeidami iš namų.
    Tikslus kainos apskaičiavimas iškvietimo dieną atsižvelgiant į nuolaidą. Skaičiavimo reikmėms meistras turi specialią programą savo nešiojamajame kompiuteryje.