loader image
Geležinkelio g. 3, Vilnius 02100, Lietuva
I–V: 8.00–20.00, VI: 10.00–17.00

Dažnai užduodami klausimai

Vieno lygio įtempiamų lubų montavimas 20 m2 patalpoje trunka 2-4 val. Koridoriuje, san. mazguose ir virtuvėje darbai trunka 2-3 val. Dviejų ir daugiau lygių lubos gali būti montuojamos iki 10 val.

Be patalpų konstrukcijos tipo ir ploto, montavimo darbų trukmė priklauso nuo:

 • patalpos geometrijos;
 • apšvietimo įrenginių tipo ir kiekio;
 • sienų aukščio ir tvirtumo;
 • kondicionieriaus, ventiliacijos angų, papildomų vamzdžių ir kitų elementų sumontavimo.

Tokiu būdu darbų atlikimo laikas priklauso nuo užsakymo apimties ir sudėtingumo.

Įrengiant įtempiamas lubas, dėl konstrukcinių ypatybių sumažėja patalpos aukštis. Jei po įtempiamomis lubomis neplanuojama slėpti stambių inžinerinių komunikacijų, tai aukščio nuostoliai bus bageto plotis, kuris yra joms įrengti naudojamo bageto plotis, kuris yra tik 3-5 cm. Būtent todėl įtempiamas lubas rekomenduojamos įrengti net erdvėse su žemomis lubomis. Taip pat svarbus yra įmontuotų žibintų aukštis. Jei tokie yra planuojami įtempiamose lubose, tada nuleidimas bus iki lempos aukščio.

Jeigu patalpų lubos lygios ir nereikia atlikti papildomų darbų, tuomet įtempiamų lubų konstrukcijos „pavogs“ visai nedaug aukščio, ko beveik nesimatys. Tai įmanoma su sąlyga, kad nenorėsite naudoti kelių lygių lubų ar tvirtinti jose tūrinių šviesos šaltinių. Pasirinkus paprastesnius sprendimus kartu su dizaino technikomis, erdvė vizualiai padidins, o patalpa taps šviesi ir erdvi.

Siekiant užtikrinti greitą ir kokybišką įtempiamų lubų montavimą, būtina tinkama paruošti patalpas. Mūsų meistras atlikdamas matavimus, pasakys jums, ką geriausia iš viso išnešti iš patalpų, o ką pakaks tik patraukti į centrą. Kuo tuštesnė bus patalpa, tuo patogiau bus dirbti montuotojams. Ir kuo laisvesnė patalpa, tuo patogiau jums bus viską sutvarkyti po montavimo darbų.

 • Visus baldus išnešti iš patalpos arba sustumti į centrą ir uždengti.
 • Nuimti visus dekoro elementus ir išnešti augalus, o daiktus ,kurių išnešti neįmanoma, uždengti.
 • Betonines lubas būtina paruošti – padengti gruntu ir užsandarinti visas angas ir įtrūkimus. Būtina užtikrinti, kad oras nepatektų į viršlubinę erdvę.
 • Visos inžinerinės komunikacijos – elektros instaliacija, ortakiai, žarnos, vamzdžiai turi būti tinkamai pritvirtinti prie esamų perdangų.

Rekomenduojama pateikti sienose nutiestų komunikacijų schemą arba tiksliai nurodyti elektros instaliacijos ir kitų inžinerinių komunikacijų vietą.

Dirbtinė medžiaga, PVC plėvelė neturi turėti kvapo. Kokybiškuose gaminiuose jis yra ir net su lengvu chemijos kvapu, tačiau greitai išnyksta. Savo darbe naudojame tik kokybiškus produktus, skleidžiančius labai nežymų kvapą, kuris išnyksta išvėdinus patalpas vieną ar du kartus.

Audinio įtempiamos lubos savo sudėtimi skiriasi nuo polivinilchlorido. Jos pagamintos iš poliesterio audinio, impregnuoto poliuretanu. Tokia sudėtis iš esmės yra labiau ekologiška, todėl audinio lubos yra bekvapės.

Įtempiamų lubų užsakymo kaina priklauso nuo kelių veiksnių:

1. Įtempiamų lubų medžiaga
2. Komplekto dalys
3. Įtempiamų lubų dizainas
4. Montavimo darbai

Taip pat kainai įtakos turi patalpos ypatumai, kurie gali apsunkinti montavimo darbų eigą, pavyzdžiui, daug kampų ir posūkių arba patalpa su kolonomis, dūmtraukiais ar liukais.

Norėdami sužinoti tikslią įtempiamų lubų kainą Jūsų patalpose, skambinkite mums +370 609 900 53 arba palikite užklausą svetainėje dėl meistro iškvietimo matavimo darbams. Pagal patalpos dydį ir norimą dizainą meistras paskaičiuos galutinę kainą, parodys medžiagų ir komponentų kainas. Po matavimo jums nekils klausimų.

Galite apskaičiuoti įtempiamų lubų kainą nekviesdami meistro, naudodami mūsų internetinį skaičiuotuvą.
Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti reikiamus parametrus: lubų tekstūrą, patalpos matmenis, kampų skaičių, lempas, vamzdžių projektavimo poreikį ir tt. Šiuos veiksnius turite įvertinti savarankiškai. Todėl kaina skaičiuoklėje gali skirtis. Tikslesnį įtempiamų lubų apskaičiavimą atliks mūsų įmonės specialistas, kuriam galėsite paskambinti nemokamai.

Šiuolaikinės lubų apdailos medžiagos yra nepretenzingos ir pasižymi šiomis savybėmis:

 • neįsielektrina,
 • atsparios išoriniams veiksniams ir drėgmei,
 • prie jų nekimba dulkės.

Todėl įtempiamų lubų priežiūrai nereikalingi specialūs įrankiai ar buitinė chemija. Tai netgi nerekomenduojama. Norėdami pašalinti nedidelius nešvarumus, lubas galite nušluostyti drėgnomis servetėlėmis arba naudoti langų ploviklį, sudrėkindami juo skudurėlį.

Gamintojai siūlo platų įvairių įmontuojamų ar pakabinamų elementų asortimentą. Taip pat galite pasirinkti bet kokios formos, spalvos ir dizaino šviestuvą, kuris užpildytų interjero dizainą. Taip pat reikėtų iš anksto pasirūpinti šviesos srauto įjungimo, išjungimo ir intensyvumo keitimo būdu – nuo to priklauso papildomų šaltinių naudojimo patogumas. Jei vis dėlto reikia montuoti galingesnius šviestuvus, įtempiamų lubų montuotojai įrengs papildomą šilumos izoliaciją.

Norėdami sužinoti daugiau apie skirtingus šviesos šaltinių tipus, žiūrėkite mūsų katalogą ir pasirinkite tinkamą variantą. O matavimus atliekantis meistras atsiveš katalogą, iš kurio galėsite pasirinkti priedus apšvietimui.

Galima. Audinio lubos atsparios neigiamai temperatūrai ir tuo pačiu išlaiko tvirtumą, todėl puikiai tinka montuoti nešildomose patalpose. Galima montuoti ir PVC lubas, tačiau esant žemai temperatūrai PVC lubos tampa trapios ir gali būti labai lengvai pažeidžiamos.

Įtempiamos lubos yra vienas geriausių vonios kambario lubų apdailos būdų. Svarbu, kad tokiose patalpose būtų naudojama būtent PVC plėvelė, kuri suformuoja sandarų sluoksnį. Dėl šios priežasties drėgmė nepatenka į konstrukciją.

Visos įtempiamų lubų tekstūros pagamintos iš tos pačios medžiagos – PVC plėvelės. Skiriasi tik jų gamybos technologija. Todėl lubų tekstūros pasirinkimas yra grynai kiekvieno kliento skonio reikalas.

Dar liko klausimų? Parašykite mums

Pateikite klausimą ir mes atsakysime į jį. Be to, galite užsisakyti grįžtamąjį skambutį ir tą pačią dieną gauti specialisto konsultaciją.

Rezervuokite laiką matavimams