loader image
Geležinkelio g. 3, Vilnius 02100, Lietuva
I–V: 8.00–20.00, VI: 10.00–17.00

Įtempiamų lubų remontas

Įmonė „Stillingi Namai“ atlieka įtempiamų lubų remonto darbus per trumpą laiką ir palankiomis kainomis.

<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $first_block_advantages_title in <b>/home/stubos/domains/stilingoslubos.lt/public_html/wp-content/themes/stilingoslubos/repair.php</b> on line <b>35</b><br />

Įtempiamos lubos yra pakankamai patvarios. Tačiau pasitaiko situacijų, kai plėvelė netyčia paliečiama kuo nors aštriu, arba butą netikėtai užlieja viršuje gyvenantys kaimynai. Tokiais atvejais būtina atlikti remontą, kreipiantis pagalbos į specialistus, kurie greitai pašalins pažeidimus.

Remontuoti įtempiamas lubas gali prireikti tokiais atvejais:“

Buto užpylimas iš viršaus
Buto užpylimas iš viršaus

Įtempiamos lubos pasižymi dideliu atsparumu drėgmei. Tai reiškia, kad esant nutekėjimams, lubos gali apsaugoti turtą nuo sudrėkimo. vargu ar galėsite savarankiškai pašalinti skystį iš lubų konstrukcijos, nes netinkami veiksmai gali lengvai sugadinti plėvelę. Šią procedūrą geriau patikėti patyrusiems profesionalams, kurie pašalins vandenį, išplaus ir išdžiovins lubas, kad ant jų paviršiaus neliktų negražių dėmių.

„Stilingi Namai“ specialistai imasi visų reikimų priemonių lubų atstatymui po užliejimo:

  • vandens nuleidimas nuo įtempiamų lubų;
  • pažeistų audinių valymas ir džiovinimas;
  • pradinio įtempiamų lubų vaizdo atstatymas;
  • esant reikalui, užliejimo pažeistų lubų remontas ar keitimas.
Audinio mechaninis pažeidimas
Audinio mechaninis pažeidimas

Įtempiamų lubų remonto gali prireikti esant mechaniniam jų pažeidimui, pavyzdžiui, įpjovimui ir plyšimui. Problemos pašalinimo galimybė priklauso nuo pažeidimo dydžio. Kad nereikėtų keisti visų lubų, rekomenduojama iš karto užklijuoti pažeistą plotą izoliacine juosta. Įtempiamų lubų remonto darbus turi atlikti žmonės, turintys atitinkamą patirtį, pavyzdžiui įmonės „Stilingi Namai“ specialistai.

Įtempiamų lubų audinio keitimas
Įtempiamų lubų audinio keitimas

Audinį gali prireikti pakeisti esant rimtam mechaniniam pažeidimui ir jeigu nėra galimybės pašalinti defektą. Pavyzdžiui, dideli audinio įtrūkimai arba netinkamas įtempiamų lubų montavimas. Keisti audinį gali prireikti, pasikeitus kambario interjerui kai po buto remonto pasikeitė kambario interjeras ir ankstesnės lubos nedera prie interjero. Taip pat įtempiamas lubas keičia, jeigu laikui bėgant audinys susitepa (pavyzdžiui, dėl riebalų nuosėdų virtuvėje) ir jo negalima išvalyti.

Įtempiamas lubas galite pakeisti kreipdamiesi į įmone „Stilingi Namai“. Daugiau nei 12 metų montuojame ir keičiame įtempiamas lubas. Paskambinkite mūsų specialistui nemokamai konsultacijai, jis nuspręs ar galima pakeisti tik audinį, ar teks keisti visas lubas.

Šviestuvų keitimas
Šviestuvų keitimas

Įmonės „Stilingi Namai“ elektrikai vykdo įvairius sudėtingus elektros montavimo darbus. Sumontuos įtempiamų lubų šviestuvus, įvairaus sudėtingumo apšvietimo sistemas, pakeis neveikiančias lemputes ir šviestuvus. Mūsų specialistai per trumpą laiką išmontuos senus ir sumontuos naujus apšvietimo įrenginius laikydamiesi visų saugumo reikalavimų. Paslauga atliekama tiek kartu su lubų montavimu, tiek ir atskirai.

Apšvietimo transformatorių keitimas
Apšvietimo transformatorių keitimas

Jeigu nebedega Jūsų šviesos diodų juosta, nenusiminkite; greičiausiai su ja viskas tvarkoje, o perdegė tik transformatorius. Deja, transformatorių, kaip ir bet kurių kitų elektros prietaisų, tarnavimo laikas yra ribotas ir anksčiau ar vėliau jie sugenda.
Yra situacijų, kai norint pakeisti transformatorių, reikia atverti dalį įtempiamų lubų ir vėl jas įtempti. Esant tokiai situacijai, specialisto pagalba yra būtina. Galite tiesiog susisiekti su mumis, o visa kita padarys mūsų meistrai.

Šviesos diodų juostų keitimas
Šviesos diodų juostų keitimas

Retais atvejais šviesos diodų juosta (LED) juosta gali nustoti veikti. Pradžioje būtina patikrinti maitinimo šaltinį. Jį reikia išsukti iš karnizo, išardyti ir apžiūrėti ar neperdegę smulkūs elementai. Dažniausiai galima prilituoti detalę į vietą ir šviesos diodai vėl veiks. Jeigu pakeitimas nepadeda, tuomet reikia keisti visą juostą. Deja, šių veiksmų negalima atlikti nenuėmus įtempiamos dangos, jeigu apšvietimas įrengtas po įtempiamomis lubomis . Jeigu foninis apšvietimas pritvirtintas po cokoliu, tada jis atsargiai nuimamas ir pakeičiamas nauju.

Kur vyksta meistrai ?

Kur vyksta meistrai ?

„Stillingi Namai“ meistrai aptarnauja klientus visoje Lietuvoje. Kaina nuo gyvenvietės atstumo nesikeis, bet kuriuo metu meistrai aptarnaus su visu inventoriumi ir visais reikalingais prietaisais: tiek dideliuose miestuose, tiek mažuose miesteliuose.

Sužinokite tikslią remonto kainą

Norint užsisakyti įtempiamų lubų remontą, kurio kaina bus paskelbta apžiūrėjus patalpas, pakanka susisiekti su mūsų specialistais telefonu + 370 609 900 53 arba nurodyti savo telefono numerį komunikacijai.

    Paspausdami mygtuką „Užsakyti skambutį“, jūs sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys