loader image
Geležinkelio g. 3, Vilnius 02100, Lietuva
I–V: 8.00–20.00, VI: 10.00–17.00

Įtempiamų lubų išmontavimas

Įmonė „Stillingi Namai“ siūlo savo klientams įtempiamų lubų išmontavimo paslaugas už prieinamą kainą..

Pilno ar dalinio įtempiamų lubų išmontavimo priežastys:

Įtempiamos lubos montuojamos labai greitai ir nereikalauja specialaus pasirengimo , nereikia nuplauti dažų sluoksnio, nereikia lyginti lubų ir vykdyti kitus „purvinus“ apdailos darbus. Būtina tik užtikrinti laisvą prieigą prie sienų, jeigu tai yra įmanoma. Taip pat rekomenduojama uždengti baldus, kurie yra pastatyti prie sienų ir išnešti kambarinius augalus. Lubos Jūsų namuose pasikeis vos per kelias valandas.

Pilno ar dalinio įtempiamų lubų išmontavimo priežastys:

Patalpų remontas
Patalpų remontas
Lubos nuimamos tam, kad atliekant sienų, kitų konstrukcijų, besiliečiančių su lubomis, remonto darbus, nebūtų pažeistas lubų audinys.
Paslėptos komunikacijos
Paslėptos komunikacijos
Atsirado būtinybė atverti prieigą prie komunikacijų. Pavyzdžiui, sutvarkyti laidus, kurie paslėpti po įtempiamomis lubomis.
Sietyno ar karnizo keitimas
Sietyno ar karnizo keitimas
Reikėjo keisti karnizą, šviestuvus, sietyną ir pan. Taip pat siūlome platų priedų asortimentą.

Kur vyksta meistrai ?

Kur vyksta meistrai ?

„Stillingi Namai“ meistrai aptarnauja klientus visoje Lietuvoje. Kaina nuo gyvenvietės atstumo nesikeis, bet kuriuo metu meistrai aptarnaus su visu inventoriumi ir visais reikalingais prietaisais: tiek dideliuose miestuose, tiek mažuose miesteliuose.

Išmontavimo darbų kaina

Mes siūlome patrauklias, prieinamas kainas įtempiamų lubų išmontavimui. Tiksli kaina priklauso nuo aprėpties ploto, tvirtinimo tipo, lygių skaičiaus, šviestuvų prieinamumo daugelio kitų dalykų, tai yra, kiekvienu atveju apskaičiuojama individualiai.

Išmontavimo darbų kaina
Skambinkite telefonu: +370 609 900 53. papasakokite, kokius darbus reikia atlikti, ir mes pasakysime darbų kainą.

Dar liko klausimų? Parašykite mums

Pateikite klausimą ir mes atsakysime į jį. Be to, galite užsisakyti grįžtamąjį skambutį ir tą pačią dieną gauti specialisto konsultaciją.

Rezervuokite laiką matavimams