loader image
Geležinkelio g. 3, Vilnius 02100, Lietuva
I–V: 8.00–20.00, VI: 10.00–17.00

Įtempiamų lubų montavimas

Bendrovė „Stillingi Namai“ siūlo savo klientams įvairaus išpildymo ir medžiagų įtempiamų lubų montavimo paslaugas.

Įtempiamų lubų montavimas

Įtempiamos lubos montuojamos labai greitai ir nereikalauja specialaus pasirengimo , nereikia nuplauti dažų sluoksnio, nereikia lyginti lubų ir vykdyti kitus „purvinus“ apdailos darbus. Būtina tik užtikrinti laisvą prieigą prie sienų, jeigu tai yra įmanoma. Taip pat rekomenduojama uždengti baldus, kurie yra pastatyti prie sienų ir išnešti kambarinius augalus. Lubos Jūsų namuose pasikeis vos per kelias valandas.

Švarus montavimas
Švarus montavimas
Montavimo darbus atliekame švariai naudodami profesionalius įrankius. Garantuojame savalaikį darbų atlikimą ir Jūsų turto apsaugą.
Patyrę meistrai
Patyrę meistrai
Mūsų montuotojų darbo patirtis – 6 metai. Apmokome visų įtempiamų lubų ir jose sumontuotų elementų montavimo technologijų, vamzdžių apvadų ir sudūrimų maskavimo.
Išsprendžiame bet kokias problemas
Išsprendžiame bet kokias problemas
Mums nėra neišsprendžiamų užduočių: pagaminsime bet kokios formos, ploto ir faktūros įtempiamas lubas, montuosime net ir pačioje labiausiai nestandartinėje patalpoje. Įgyvendiname bet kokios apimties sudėtingus projektus.

Kaip vyksta lubų montavimo procesas?

01
Lubų pjovimas gamyboje
Lubų pjovimas gamyboje

ĮMatuotojui pateikus patalpos matmenų duomenis, technologai pradeda lubų pjovimą gamyboje. Medžiagos pjovimui naudojame tik profesionalią įrangą ir specialią programinę įrangą, kuri užtikrina itin tikslų pjovimą.

02
Karkaso surinkimas: profilių ir konstrukcijų tvirtinimas sienose ir lubose.
Karkaso surinkimas: profilių ir konstrukcijų tvirtinimas sienose ir lubose.

Atlikus matavimus, paruošiamas karkasas ir montuojamas į lubas. Dažniausiai naudojamas aliuminio profilis. Lubų karkasas montuojamas 4-5 cm atstumu nuo grimzlės lubų. Šį atstumą galima didinti, jeigu ketinama kabinti aukštesnius šviestuvus, komunikacijas, konstrukcijas. Plėvelės tvirtinimo profilis fiksuojamas naudojant perforatorių ir varžtus, o apšvietimui tvirtinamos įterptinės detalės. Po įtempiamomis lubomis galima paslėpti ventiliacijos, signalizacijos ar priešgaisrinės apsaugos sistemas.

03
Šviestuvų ir lempų įterpiamų platformų montavimas, elektros sistemos montavimas.
Šviestuvų ir lempų įterpiamų platformų montavimas, elektros sistemos montavimas.

Planuojant įtempimų lubų montavimo darbus labai svarbu yra apšvietimas. Sumontavus įtempiamas lubas neįmanoma nutiesti laidus, todėl prieš pradedant darbą reikia apgalvoti elektros laidų tiesimo schemą ir montavimą. Mūsų specialistai elektros sistemos montavimo darbus vykdo laikydamiesi galiojančių priešgaisrinės apsaugos taisyklių ir normų. Ypatingas dėmesys yra kreipiamas į įterpiamas detales, kurios yra tvirtinamos prie pagrindinių lubų ir atlieka savotiško karkaso, prilaikančio vieną ar kitą konstrukcijos detalę, funkciją. Įterpiamos detalės apsaugo įtemptą medžiagą nuo sunkiasvorių apšvietimo prietaisų ir karnizų poveikio.

04
Drobės kabinimas
Drobės kabinimas

Termofenu patalpos įkaitinamos iki 60 laipsnių. o medžiaga pakabinama, kad tolygiai įkaistų. Toliau montuojamos pačios lubos. Dar šiltos plėvelės kraštai įterpiami į rėmo griovelį, o kai atvėsta, lubos tampa idealiai lygios ir tvirtos. Montuojant įtempiamas lubas iš audinių, patalpos įkaitinti nereikia. Drobė ištiesinama ir iškart įterpiama į profilį.

05
Apšvietimo montavimas
Apšvietimo montavimas

Lubose pažymėtose vietose tvirtinami termo žiedai ir montuojami apšvietimo sistemos elementai. Šviestuvų tipas gali būti bet koks, tačiau lempučių galia ribota. Svarbu, kad kaitrinių lempų galia neviršytų 60 W, o halogeninių lempų – ne daugiau kaip 50 W. Mūsų specialistai pasirengę pasiūlyti Jums įvairius apšvietimo variantus: šviestuvus, sietynus, šviesos diodų (LED) juostas.

Kur vyksta meistrai ?

Kur vyksta meistrai ?

„Stillingi Namai“ meistrai aptarnauja klientus visoje Lietuvoje. Kaina nuo gyvenvietės atstumo nesikeis, bet kuriuo metu meistrai aptarnaus su visu inventoriumi ir visais reikalingais prietaisais: tiek dideliuose miestuose, tiek mažuose miesteliuose.

Paslaugų kaina

Svetainėje pateikiamos darbų kainos yra orientacinės, galutinė darbų kaina gali skirtis nuo nurodytos. Kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslią kainą Jums pasakys meistras, atvykęs į vietą. Meistro išvykimas nemokamas. Norėdami patikslinti įtempiamų lubų pirkimo ir montavimo kainas:

Skambinkite telefonu: +370 609 900 53. Vadybininkai atsakys jums į visus klausimus. Gausite informaciją apie įmonės produkciją, galiojančias akcijas, nuolaidas ir dovanas.
Norėdami apskaičiuoti apytiksliai, naudokite internetinį skaičiuotuvą. Programa labai paprasta naudotis, reikia tik įvesti pagrindinius duomenis.
Iškvieskite meistrą, kad išmatuotų patalpas. Išvykimas nemokamas. Meistras atvyks sutartu laiku, papasakos apie jus dominančius audinius ir konstrukcijas. Matuotojas su savimi turės audinių ir priedų pavyzdžius. Galutinai pasirinkus jums bus pateikta įtempiamų lubų sąmata. Tiksli Jūsų užsakymo suma bus nurodyta įforminant paslaugų teikimo sutartį.

Įrengtų lubų pavyzdžiai

Nemokami matavimai ir tikslus kainos apskaičiavimas atvykus į objektą jau šiandien

Pakvieskite meistrą jums patogiu laiku. Mes padėsime išsirinkti medžiagas ir komplektuojamąsias dalis, atsižvelgsime į jūsų poreikius ir patalpų parametrus. Apskaičiuosime tikslią įtempiamų lubų iki rakto kainą.

    Paspausdami mygtuką „Užsisakyti nemokamus matavimus“, jūs sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys

    Meistras pristatys visus lubų bei komplektuojamųjų dalių katalogus, padės išsirinkti. Pasikonsultuokite neišeidami iš namų.
    Tikslus kainos apskaičiavimas iškvietimo dieną atsižvelgiant į nuolaidą. Skaičiavimo reikmėms meistras turi specialią programą savo nešiojamajame kompiuteryje.