ŠVIEČIANČIOS LUBOS

Šiuo metu galime pasiūlyti daugybę įvairių įtempiamoms luboms skirtų atspalvių ir foto spaudos kūrinių. Pasirinkti reikiamą foto spaudą ypač sunku, kai asortimentą sudaro šimtai įvairių vaizdų. Pavyzdžiui, žvaigždėtas dangus, debesys, pasaulio žemėlapis, senoviniai paveikslai, nuostabios gėlių nuotraukos ir taip toliau. Jeigu Jums sudėtinga pasirinkti iš visos šios įvairovės, siūlome įrengi pusiau skaidrias įtempiamas lubas.

Pusiau skaidrias įtempiamas lubas galima sumontuoti bet kokioje Jūsų patalpoje. Šios praleidžiančios šviesą lubos sukuria originalius efektus ir apšviečia patalpas neįprasta, malonia šviesa. Jūs galite pasirinkti bet kokią lubų audinio ir šviestuvų spalvų gamą. Paprastai montuojami baltos arba žydros spalvos šviestuvai. Sukurkite savo patalpose neįprastą „lango“ efektą – tik ne sienoje, o lubose.

Pusiau skaidrių lubų permatomumo lygis siekia 50%. Įtempiamų lubų šviestuvai montuojami už lubų audinio, todėl suteikia jam gilumo ir sukuria apimties efektą. Pusiau skaidrios įtempiamos lubos – tai tikras radinys dizaineriui, nes suteikia daug galimybių sukurti pačias įdomiausias kompozicijas.

Dar vienas ypatumas – skaidrių lubų nebūtina įrengti visoje patalpoje. Galima sukurti kambarį padalinant jį į zonas. Pavyzdžiui, galima išskirti žaidimų zoną arba poilsiui skirtą vietą vaiko kambaryje.

Dabar paminėsime tokių lubų trūkumus. Pusiau skaidrias lubas rekomenduojama montuoti patalpose su aukštomis lubomis, kadangi audinys užtempiamas 10-30 cm atstumu nuo pagrindinių lubų. Patalpose su žemomis lubomis tai gali optiškai sumažinti erdvę. Jeigu užsakovas vis dėlto nori įrengti tokias lubas savo žemų lubų patalpose, dizaineris turės sudėtingą užduotį bet kokiu būdu vizualiai jas padidinti.

Įtempiamos lubos gali būti besiūlės ir su siūlėmis. Norint, kad siūlės pusiau skaidriose lubose būtų nepastebimos, audinys turi būti vientisas, priešingu atveju paslėpti siūlių vis dėlto bus neįmanoma.

Bet kuriuo atveju, pasirinkę šios rūšies lubas, Jūs gausite neįprastą ir originalų efektą. Ypač jeigu šviestuvai parinkti profesionaliai. Mūsų specialistai parinks juos, atsižvelgdami į Jūsų patalpų stilių ir, savaime aišku, įtempiamų lubų audinio spalvą.

LUBŲ TIPAS*
LUBŲ PLOTAS*
ŠVIESTUVŲ SKAIČIUS*
Eur
Jūsų vardas:*
Jūsų elektroninis paštas:*
Telefono numeris:*