SATINO TEKSTŪROS

Satininėms įtempiamoms luboms buvo suteiktas toks pavadinimas dėl to, kad jos savo išvaizda ir struktūra primena satiną. Šių lubų audinys šiek tiek mirga, sukurdamas švelnų, labai malonų blizgesį tiek dienos šviesoje, tiek vakare, įjungus apšvietimą.

Skirtingai nuo blizgių dangų, satininių įtempiamų lubų paviršius nesukuria veidrodinio efekto ir neatspindi kambaryje esančių daiktų. Tačiau, nepaisant to, satino tekstūros PVC plėvelės negalima pavadinti matine. Tai ypatinga medžiagos rūšis, skirta žmonėms, kuriems patinka derinti klasikinį stilių su originaliomis šiuolaikinėmis idėjomis.

Ramus įtempiamų lubų „Satinas“ dizainas leidžia išvengti banalių sprendimų ir sukurti iš tikrųjų unikalų stilių. Jūs galite įgyvendinti bet kokias fantazijas apie savo patalpų išvaizdą, nepriklausomai nuo jų paskirties – šios lubos puikiai tinka tiek griežto stiliaus biurui, tiek jaukiems namams, tiek prabangiam klubui.

Mūsų kataloge yra gausybė įvairių spalvų, todėl, be abejo, galėsite pasirinkti tokį atspalvį, kuris puikiai tiks būtent Jūsų interjerui ir idealiai su juo susiderins.

LUBŲ TIPAS*
LUBŲ PLOTAS*
ŠVIESTUVŲ SKAIČIUS*
Eur
Jūsų vardas:*
Jūsų elektroninis paštas:*
Telefono numeris:*