LAKUOTOS TEKSTŪROS

Blizgios įtempiamos lubos gali suteikti interjerui individualumo, nepakartojamo stiliaus ir prabangos. Jų gamyboje naudojama lakuoto paviršiaus blizgi PVC plėvelė. Ji gali būti bet kokios spalvos, nuo klasikinės baltos iki gilios juodos.

Blizgios įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose, lyg veidrodyje, atsispindi visi interjero elementai. Jas patartina montuoti nedideliose patalpose, nes šios rūšies lubos vizualiai didina erdvę. Blizgi danga atspindi šviesą, todėl pačios lubos tampa papildomu šviesos šaltiniu.

Visų, tiek blizgių, tiek matinių įtempiamų lubų privalumas yra jų paprastas montavimas ir priežiūra. Paprastai įtempiamos lubos sumontuojamos per vieną ar dvi dienas. Bet kokius nešvarumus galima pašalinti nuo įtempiamų lubų, įskaitant blizgias, minkštu drėgnu skudurėliu. Taip pat reikia pažymėti, kad šie gaminiai nesugeria drėgmės, nepalaiko degimo ir nepritraukia dulkių.

Šiuo metu blizgios įtempiamos lubos yra naudojamos svetainių, virtuvių, miegamųjų bei naktinių klubų ir restoranų patalpų apdailai. Blizgus paviršius atrodo prašmatniai, o pakabinamos konstrukcijos dėka galima įgyvendinti originalius projektus: kurti sudėtingos geometrijos keleto lygių figūras, įdomias apšvietimo schemas (įskaitant „žvaigždėtas“ įtempiamas lubas), drąsias spalvų kombinacijas ir kt.

LUBŲ TIPAS*
LUBŲ PLOTAS*
ŠVIESTUVŲ SKAIČIUS*
Eur
Jūsų vardas:*
Jūsų elektroninis paštas:*
Telefono numeris:*