Įtempiamų lubų montavimas

Dirbame visoje Lietuvoje!!!

UAB “STILINGI NAMAI”
Adresas: Geležinkelio g. 3-14, LT-02100, Vilnius
Imonės kodas: 302660556
PVM mokėtojo kodas:LT100006340317

Telefonas pasiteiravimui:+37060990053 +37067248444

Didmeninė prekyba: +37068320463
Techniniai klausimai: +37067248444
Bankas: AB Seb Bankas
A/s: LT537044060007725097

Darbo laikas: I-V  8:00 – 18.00, VI  09:00 – 12:00
El. paštas: inof@stilingoslubos.lt

ĮTEMPIAMOS LUBOS

itempiamu lubu montavimas

Įtempiamų lubų procesas nėra toks paprastas, kad galėtumėte jį atlikti patys, todėl mūsų įmonė yra pasiruošusi Jums padėti. Turime reikalingos patirties ir visą techniką, kuri naudojama luboms įtempti. Darbus vykdome švariai, nepalikdami dulkių, nes įranga yra pritaikyta jas surinkti darbo proceso metu. Galite pamiršti rūpesčius dėl lubų įtempimo.

Dirbame profesionaliai, o kadangi esame įgudę šiame darbe, galima sutaupyti Jums laiko. Nežinodami nuo ko tiksliai pradėti ir kaip viską daryti, užtruktumėte gana ilgai, o darbas su profesionalais Jūsų bute, name ar įmonėje truktų tik apie 4 val. Prieš pradedant darbus būtinas tikslus lubų išmatavimas pagal norimą luboms suteikti formą. Nuo to priklauso kiek reikės gaminti lubų dangos plėvelės. Paprastai ji gaminama iš 2–5 m pločio ir 0,5 mm storio plėvės lakštų. Taip pat turėkite omenyje, kad jei pageidaujate įtempiamose lubose montuoti apšvietimą, tai visas procesas truks ilgiau nei 4 val., kadangi reikės pratempti elektros laidus ir atlikti kitus smulkius pasiruošimo darbus.

TRUMPAS PROCESO APRAŠYMAS

Matavimo darbus atlikus yra paruošiamas karkasas, kuris tvirtinamas ant lubų. Dažniausiai naudojamas aliumininis karkasas. Nuo patalpos lubų karkasas montuojamas 4 cm atstumu, o planuojant įtempiamas lubas su šviestuvais, karkasas būna maždaug 7 – 9 cm atstumu.

Mažiausias atstumas nuo bazinių lubų iki įtempiamų lubų yra nuo 3,5 cm. Kai speciali plėvelė segtukais jau pritvirtinta prie karkaso kampų, tada pradedama dirbti su šilumos patranka. Šiuo įrankiu sukuriama nuo +50 ºС iki 70 ºС temperatūra, reikalinga plėvelei įkaisti. Vyksta pagrindinis plėvelės montavimas. Plėvelės kraštai yra įtaisomi į karkase esančius griovelius, kol dar yra įkaitusi, o jai atvėsus lubos tampa idealiai lygios ir tvirtos.

Kliento patalpai esant didesnei nei 50 m2, įtempiamoms luboms sumontuojamos papildomos atramos. Paprastai vieno plėvelės lakšto plotis siekia 1,4 m, todėl vieno nepakanka ir tenka daryti sujungimus. Sujungimas lakuotose lubose matyti labai nežymiai, kaip plonytė linija, o ant matinių lubų ji visai nematyti. Plėvelės lakštai yra sulydomi ir lubos yra vientisos.

Montuoti įtempiamų lubų pagal iškvietimą atvyksta du specialistai. Jie apsirūpinę išskleidžiamomis kopėčiomis ir kitais įrankiais, kad galėtų patogiai pasiekti lubas. Po montavimo darbų patalpos vėdinamos 5 – 10 min. Klientui pageidaujant darbuotojai ne tik paruoš angas, kur bus tvirtinami šviestuvai, bet tuos šviestuvus dar įmontuos į įtempiamas lubas. Šviestuvų tipas gali būti bet koks, tačiau lempučių galingumas yra ribojamas. Svarbu, jog kaitrinės lemputės nebūtų stipresnės nei 60 W, o halogeninės – 50 W. Kaip įprastai šviestuvai montuojami prie tikrųjų lubų, o įtempiamose lubose jie „žiedais“ pritvirtinami padarytose ertmėse. Planuodami turėti sietyną pasirūpinkite, kad jo dalys nuo įtempiamų lubų būtų apie 15 cm atstumu ir negadintų lubų. 10 mapšviesti paprastai reikia 7 halogeninių lempučių.

Turėkite omenyje, kad mūsų specialistai gali pasiūlyti Jums įvairius apšvietimo variantus ir šviestuvus, LED apšvietimą ir net fotospaudą įtempiamoms luboms.

Dar vienas svarbus momentas tas, kad po įtempiamomis lubomis gali būti paslepiamos ventiliacijos, signalizacijos ar priešgaisrinės sistemos.

Rekomendacijos:

  • pažeidus lubas (įpjovus, pradūrus) suklijuokite defekto vietą lipnia juosta ir tuoj pat skambinkite specialistams. Jie sutvarkys lubas.
  • Nelaikyti patalpos žemesnėje nei -5 ºС, nes luboms žema temperatūra kenkia.