DESCOR PREMIUM

Visiškas ekologiškas saugumas – įtempiamos besiūlės lubos “D-PREMIUM”, “CLIPSO” yra pagamintos iš visiškai saugių medžiagų, tai suteikia galimybę naudoti jas bet kokiose gyvenamosiose ir viešosiose patalpose, butų ir biurų, parduotuvių ir ligoninių, baseinų ir restoranų apdailos reikmėms.

Besiūlės – įtempiamose lubosenėra jokių siūlių. Tai ženkliai pagerina medžiagos estetines savybes ir praktiškumą (negali kilti tokių problemų kaip siūlių iširimas, plyšimas).

Aukščiausios estetinės savybės – įrengus įtempiamas lubas, užsakovas gauna nepriekaištingai lygią lubų dangą, kuri paslėpia bet kokius pagrindinių lubų netobulumus.

Padidintas tvirtumas – medžiagos neįmanoma atsitiktinai prapjauti, suplėšyti arba pradurti. Aukščiausias mechaninis drobės atsparumas užtikrins ilgą jūsų lubų tarnavimo laiką.

Atsparumas šalčiui – įtempiamos lubos atlaiko neigiamas temperatūras iki – 35°С. Jas galima įrengti nešildomose patalpose ir naudoti išorinės apdailos reikmėms.

Greitas įrengimas – įtempiamų lubų montavimas vyksta ženkliai greičiau, negu apdaila bet kokiu kitu žinomu būdu (balinimas, dažymas, aptaisymas gipso kartonu, pakabinamųjų lubų įrengimas).

Galimybė uždėti skaitmeninius atvaizdus, nudažyti, uždėti meninius raštus . Tai suteikia galimybę gauti unikalios spalvos ir apipavidalinimo lubas. Ant lubų galima uždėti bet kokį skaitmeninį atvaizdą arba raštą naudojant interjerui pritaikytus arba plačiaformačius spausdintuvus.

Montavimo technologijos suteikia galimybę kurti sudėtingų geometrinių formų besiūles lubas: daugiapakopes, arkines, daugiasienes, mansardines ir kt. lubų sistemas.

Lubos suteikia galimybę įrengti bet kokios galios ir bet kokios konstrukcijos apšvietimo prietaisus, signalizacijos, apsaugos, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas. Po jomis galima paslėpti įvairias komunikacijas, nuo vandentiekio vamzdžių iki elektros kabelių.

Lubos gerina patalpų šilumos ir garso izoliaciją.

“D-PREMIUM”, “CLIPSO”lubų medžiagos nebluksta ir nekeičia savo savybių laikui bėgant.

“D-PREMIUM”, “CLIPSO”medžiaga yra antistatinė, nepritraukia dulkių.

Esant būtinybei, “D-PREMIUM”, “CLIPSO”besiūles lubas galima lengvai nuvalyti bet kokiais valikliais. Galima naudoti net abrazyvines plovimo priemones.

Įtempiamų besiūlių lubų “D-PREMIUM”, “CLIPSO”medžiaga montuojama „šaltuoju“ būdu, nenaudojant šilumos patrankų, skirtingai nuo tradicinių įtempiamų lubų, kurių montavimo technologija numato patalpos šildymą iki 70-80°C. Tai užtikrina plastikinių sieninių plokščių, langų ir angokraščių saugumą. Aukšta temperatūra, naudojama montuojant tradicines įtempiamas lubas iš PVC, gali sugadinti Jūsų baldus ir interjero elementus. Taip pat tai suteikia mūsų įmonės tarpininkams galimybę vykdyti savo verslą neturint įtempiamų lubų gamybos.

Įtempiamų besiūlių lubų kainos palankiai skiriasi nuo kokybiškos lubų gipsokartono apdailos. Tuo pačiu metu su montavimu susijęs darbo imlumas yra ženkliai mažesnis. Be to, po jų įrengimo lieka mažiau statybinių atliekų.

Pagal savo vartotojiškas savybes “D-PREMIUM”, “CLIPSO”įtempiamų lubų medžiagos nenusileidžia lubų medžiagoms ir komplektuojamosioms dalims Clipso, tačiau “D-PREMIUM”komplektuojamųjų dalių kaina yra gerokai žemesnė nei Clipso medžiagų.

Mes nuolat ieškome tarpininkų. Kreipkitės į mus dėl bet kokių klausimų. Mes būtinai susitarsime.

Sudėtis

Audinys “D-PREMIUM”, “CLIPSO”– austinė drobė iš labai atsparių poliesterio siūlų, įmirkytų daugiakomponenčiu polimerinio poliuretano skiediniu.

Montavimo technologijos

Descor medžiagas galima montuoti bet kokiu iš toliau pateiktų trijų būdų. Nepriklausomai nuo to, kokį iš būdų Jūs pasirinksite, montavimo technologija yra tokia: pagal patalpos perimetrą, po pagrindinėmis lubomis, tvirtinamas specialus profilis, vadinamas bagetu.

Pritvirtintas bagetas sudaro karkasą, ant kurio tvirtai įtempiama austinė drobė. Formuojant drobę montavimo reikmėms, kiekvienoje pusėje paliekama 20 cm atlanka. T.y. audinio dydis turi būti 20 cm platesnis ir 20 cm ilgesnis už kambario dydį. Po įtempimo perteklinė drobė nupjaunama aštriu peiliu.

Jeigu įrengiant Descor susidaro raukšlės (paprastai to nebūna, bent jau plokščiose keturkampėse lubose), jas galima išlyginti atsargiai pašildant lubas statybiniu džiovintuvu.

Atliekant montavimą klipsais, nereikalingi jokie papildomi elementai. Perėjimas tarp lubų ir sienos atrodo tvarkingas bei užbaigtas ir be jų. Jūsų pageidavimu intarpą galima pakeisti putplasčio arba poliuretano moldingu.

LUBŲ TIPAS*
LUBŲ PLOTAS*
ŠVIESTUVŲ SKAIČIUS*
Eur
Jūsų vardas:*
Jūsų elektroninis paštas:*
Telefono numeris:*