Apie mus

Kuom mes geresni?

1.
Kvalifikuoti meistrai

Pasirinkdami mūsų įmonę, Jūs visada gausite kvalifikuotas meistrų ir technologų konsultacijas, tik aukščiausios kokybės medžiagas, šiuolaikinį lubų dizainą ir jų profesionalaus montavimo paslaugas.


2.

Kompleksinės paslaugos

Mūsų įmonė siūlo visą kompleksą paslaugų, susijusių su bet kokio sudėtingumo įvairiausių stilių įtempiamų lubų montavimo ir dizaino projektų įgyvendinimu.


3.

Unikalūs dizaino sprendimai

Jūsų lubos – tai ryškus bendro dizaino elementas, pirmasis įspūdis apie visą patalpų interjerą. Nuo jų grožio, išskirtinumo bei formos ir spalvos originalumo priklauso visa architektūrinė kompozicija. Šiandien, dėka tokio prabangaus išradimo, kaip įtempiamos lubos, Jūs turite galimybę lengvai įgyvendinti patį originaliausią ir išskirtiniausią Jūsų namų „dangaus erdvės“ dizaino sprendimą.


4.
Kūrybingi specialistai

Mūsų įmonėje dirba kūrybingi, aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl Jūs visada galite pasitikėti jų darbo profesionalumu ir kokybe.


5.

Patirtis

Remdamiesi mūsų darbuotojų sukaupta patirtimi, apsiimame įgyvendinti sudėtingiausius projektus ir atlikti bet kokios apimties darbus. Mūsų specialistai atsižvelgia į individualius užsakovo poreikius: išklausysime visas Jūsų idėjas ir pageidavimus, kartu parinksime dominuojančią stiliaus kryptį, pateiksime savo išskirtinius projektus, sudarysime reikiamų medžiagų sąrašą ir kt.


6.

Teigiami užsakovų atsiliepimai

Darbas su fiziniais ir juridiniais asmenimis mūsų įmonėje vyksta aukštame profesionaliame lygyje. Teigiami užsakovų atsiliepimai – tai geriausia mūsų teikiamų paslaugų kokybės garantija.


Apie mus

image_1UAB "STILINGI NAMAI"

Mes ne tik sukursime Jums ryškų, stilingą ir šiuolaikinį dizainą, bet ir suteiksime Jūsų interjero lubų erdvei išskirtinį, individualų akcentą.

Greitai, profesionaliai ir laiku – štai įmonės sėkmės laidas. Pasitikėkite mūsų specialistais, ir mes užtikrinsime Jums kvalifikuotą ir kokybišką bet kokio sudėtingumo dizaino projektų įgyvendinimą


Klientų atsiliepimai

Keletas darbų pavyzdžių